Aneta Krasińska

"Gorzki smak marzeń"

Okładka
W drugiej części dylogii zatytułowanej Gorzki smak marzeń pojawi się nastoletnia bohaterka, która będzie wszystkim wmawiać, że należy do rodziny Wolfów. Początkowo nikt jej w to nie uwierzy, ale Nicole się nie podda i zrobi wszystko, by się wyrwać z piekła, w którym się znajduje.

Dążąc do celu, narazi na niebezpieczeństwo i siebie, i Laurę. Będzie przeżywać chwile zwątpienia, które doprowadzą ją na skraj wyczerpania nerwowego. Doskwierająca dziewczynie samotność i brak zrozumienia ze strony dorosłych stanie się przyczynkiem do ryzykownych zachowań.
Spotkanie Nicole dużo znacząco wpłynie na postrzeganie świata przez Laurę. Kobieta odnajdzie w sobie nieznane wcześniej cechy charakteru i zacznie inaczej podchodzić do świata. Niełatwe relacje z dziewczyną nauczą ją cierpliwości, ale też pokażą, że upór może doprowadzić do zmiany zachowania. Każda z nich będzie przeżywać upadki i wzloty, dzięki czemu lepiej poznają siebie i swoje potrzeby. Zrozumieją, jak istotne jest budowanie relacji i więzi emocjonalnych z drugim człowiekiem, ale też dostrzegą, jak łatwo stracić to, co się naprawdę liczy.

Słodki smak marzeń (tom 1) i Gorzki smak marzeń (tom 2) to współczesna dylogia o życiu zdominowanym przez pracę i karierę zawodową, w którym brakuje czasu i siły na głębsze uczucia, a kiedy przychodzi chwila refleksji, okazuje się, że może być już za późno na zmiany.

Premiera: październik 2021 r.

Język: pl

Ilość stron: 304

Opublikowana: 6 pażdziernik 2021

Wydawca: Wydawnictwo Jaguar

Format książki

papier ( 9788382660111 )