Aneta Krasińska

"Adela. Krok w przyszłość'

Okładka
Adela i Albert są już cztery lata małżeństwem. Wydawało się, że dziecko scali uczucia i małżeństwo, lecz choroba syna tylko wywołuje większy stres u Adeli.
Adela. Krok w przyszłość

Okazuje się, że Pawełek jest dzieckiem autystycznym. To tylko wzmacnia Adelę w relacjach z obcymi ludźmi, którzy tak naprawdę są jej najbliższymi osobami. Maria, Ula, Joanna to kobiety, które przekazują pozytywną energię przyjaciółce, lecz pewne sprawy Adela musi w końcu sama wyjaśnić i załatwić. Świadomość "inności" dziecka nie jest łatwa do przyjęcia dla rodzica, dlatego Adela początkowo wypiera tę myśl, ale rzeczywistość nie pozwala jej o tym zapomnieć.

Adela chce zweryfikować wypowiedź Patrycji, z którą przypadkowo się spotkała. Chce zrozumieć motywy postępowania ciotki. Tak łatwo ją osądziła, a teraz musi upewnić się, że nie. Nie odpuszcza, aby dociec prawdy. Pewnego dnia otrzymuje przesyłkę z listami, które konfiskowała opiekunka z domu dziecka, i które nigdy do niej nie trafiły. Patrycja wyjaśnia w nich wiele spraw…

Krok w przeszłość (tom 1) i Krok w przyszłość (tom 2) to współczesna dylogia o relacjach rodzinnych, chorobie, niedomówieniach i sekretach bliskich osób.

Język: pl

Ilość stron: 288

Opublikowana: 21 maj 2020

Wydawca: Szara Godzina

Format książki

papier ( 9788366201910 )