Aneta Krasińska

"Słodki smak marzeń"

Okładka
Słodki smak marzeń to pierwsza część dylogii ukazującej życie Laury Kosińskiej, młodej kobiety, która wyjeżdża z małej wioski na studia do Warszawy i tu postanawia się osiedlić. Podejmuje pracę w agencji reklamy prowadzonej przez apodyktyczną pracoholiczkę. Na szczęście Laura trafia na współpracowników, którzy szybko stają się jej przyjaciółmi. Grupa trzydziestolatków pracuje pod presją czasu i wciąż musi podejmować nowe, coraz bardziej wymagające wyzwania, ale potrafi się też cieszyć urokami nocnego życia stolicy. Długie, często zakrapiane alkoholem wieczory stają się odskocznią od nadmiaru obowiązków zawodowych, samotności i braku zrozumienia.

Jednak na drodze Laury niespodziewanie pojawia się ktoś, kto zmieni jej podejście do obowiązków zawodowych i pokaże świat, w którym ważne są zupełnie inne wartości. Nieoczekiwana znajomość z Igorem Wolfem kusi Laurę, ale jednocześnie wywołuje u niej huśtawkę nastrojów i nieznane dotychczas emocje.
Decyzja o zmianie dotychczasowego sposobu życia stanowi dla Laury swoistą rewolucję, ale na tym etapie związku z Igorem nie wyobraża sobie innego rozwiązania. Zmiana otoczenia jest dla niej dużym wyzwaniem, ale robi to dla człowieka, który jest dla niej najważniejszy. I kiedy wszystko jest na najlepszej drodze do szczęścia, pojawia się przeszkoda nie do przebycia, a świat Laury nagle traci sens.
Słodki smak marzeń (tom 1) i Gorzki smak marzeń (tom 2) to współczesna dylogia o życiu zdominowanym przez pracę i karierę zawodową, w którym brakuje czasu i siły na głębsze uczucia, a kiedy przychodzi chwila refleksji, okazuje się, że może być już za późno na zmiany.

Premiera 14 kwietnia 2021 roku.

Język: pl

Ilość stron: 344

Opublikowana: 14 kwiecień 2021

Wydawca: Wydawnictwo Jaguar

Format książki

papier ( 9788376869636 )