Aneta Krasińska

"Gdy nadeszło życie"

Okładka
Mija dziewięć miesięcy od poprzedniego spotkania grupy przyjaciół z czasów liceum. Marcelina organizuje swoje czterdzieste urodziny w restauracji. Podczas imprezy dochodzi do nieoczekiwanego spotkania z kolegą z klasy, który od niedawna jest młodym małżonkiem i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jego wybrankiem jest inny mężczyzna...

Kobieta w czasie kolacji odbiera tajemniczy telefon, który burzy spokój urodzinowego przyjęcia i wywołuje mnóstwo emocji. Znowu zastanawia się nad podjętymi w przeszłości decyzjami i szuka wyjścia z trudnej sytuacji.

Pragmatyczna Magda, z dobrze prosperującym biznesem, stoi przed wyzwaniem. W wieku czterdziestu lat zostanie mamą i nie zamierza brać ślubu, aby być szczęśliwą z Darkiem. To w purytańskim społeczeństwie nie spotyka się z akceptacją, co tylko dodatkowo kobietę drażni.

W trakcie porodu jedno pytanie lekarza przywołuje wspomnienia. Mimo upływu lat koszmary dręczyły i nadal dręczą Magdę. Okrutny los zakpił z uczuć dziewczyny, z jej planów i marzeń o przyszłości u boku ukochanego chłopaka.

Premiera 25 czerwca 2019 roku.

Język: pl

Ilość stron: 240

Opublikowana: 21 czerwiec 2019

Wydawca: Wydawnictwo Szara Godzina

Format książki

papier ( 9788366201262 )