Aneta Krasińska

"Gdy nadeszło życie" - zapowiedż premiery

Ja to jednak lubię komplikować życie moim bohaterom. Jeśli nawet mieli nadzieję na spokój i sielankę, to nie ze mną te numery. W moich historiach nie ma lukru!


GN%25C5%25BB.jpg

Marcelina organizuje swoje urodziny w restauracji. Podczas imprezy dochodzi do nieoczekiwanego spotkania z kolegą z klasy, który od niedawna jest młodym małżonkiem i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jego wybrankiem jest inny mężczyzna...


Kobieta w czasie kolacji odbiera tajemniczy telefon, który burzy spokój urodzinowego przyjęcia i wywołuje mnóstwo emocji. Znowu zastanawia się nad podjętymi w przeszłości decyzjami i szuka wyjścia z trudnej sytuacji.


Pragmatyczna Magda, z dobrze prosperującym biznesem, stoi przed wyzwaniem. W wieku czterdziestu lat zostanie mamą i nie zamierza brać ślubu, aby być szczęśliwą z Darkiem. To w purytańskim społeczeństwie nie spotyka się z akceptacją, co tylko dodatkowo kobietę drażni.


W trakcie porodu jedno pytanie lekarza przywołuje wspomnienia. Mimo upływu lat koszmary dręczyły i nadal dręczą Magdę. Okrutny los zakpił z uczuć dziewczyny, z jej planów i marzeń o przyszłości u boku ukochanego chłopaka.


Jak sądzicie, czy narodziny dziecka zmienią jej postawę?


Od 2 do 10000 znaków