Aneta Krasińska

Finezyjna miłość na kartkach papieru

Życie bez miłości byłoby puste, ale nie zawsze można zrozumieć wszystkie uczucia. Czasem wydaje nam się, że już wszystko w życiu mamy, a tu nagle pojawia się ktoś, kto całkowicie niszczy nasze wyobrażenie. I co wtedy? 

FU.jpg


Finezja uczuć opowiada historię rodzącego się uczucia mimo niesprzyjających warunków. Miłość miewa różne oblicza. Nie zawsze jest akceptowana przez innych. Czasem nie ma prawa istnieć i wtedy rodzą się wątpliwości, czy to uczucie ma sens. Moi bohaterowie próbują odpowiedzieć na to pytanie, ale jak wiadomo w życiu nie wszystko jest proste i przewidywalne, dlatego ich droga do szczęścia jest kręta i wyboista.


Życie pisze zaskakujące scenariusze. Czasem w najmniej spodziewanym momencie przychodzi uczucie i człowiek musi odpowiedzieć sobie na pytanie, czego pragnie. Stojąc z boku, łatwo oceniać decyzje innych, ale gdy nas to dotyka, gubimy się. Obawiamy się reakcji środowiska i rodziny. Co ważniejsze: własne szczęście czy opinia innych? Finezja uczuć pokazuje taką sytuację, ale trudno w niej znaleźć ocenę wyborów dokonywanych przez bohaterów. To czytelnik sam decyduje, czy zgadza się z postępowaniem postaci.


Finezji uczuć pokazuję sytuacje, które mają miejsce w realnym życiu. Na pewno każdy słyszał o podobnych wydarzeniach, jednak wszystkie one owiane są tajemnicą. Chciałam pokazać, że wszyscy jesteśmy ludźmi i mamy słabości, a sztuką jest się do nich przyznać.


Jeżeli czytelnik szuka ciekawej historii, która wzrusza, pokazuje jak bardzo skomplikowane jest ludzkie życie oraz daje nadzieję na szczęście, to koniecznie musi sięgnąć po Finezję uczuć. Książka dla wszystkich, którzy chcą się zastanowić nad relacjami z partnerem oraz nad siłą i finezją ich uczuć.


Uważacie, że miłość może wzbudzać kontrowersje?
Od 2 do 10000 znaków